WSPÓŁPRACA

Jesteśmy ludźmi, którzy w swym otoczeniu na co dzień cenią obecność sztuki i designu. Stworzyliśmy więc Artinside - internetową galerię-sklep, aby zarazić innych potrzebą obcowania z pięknem i oryginalnością, by uświadomić im, że sztuka jest dla każdego.


Zapraszamy do współpracy biura projektów oraz architektów - projektantów wnętrz z całej Polski.

Dla tych, którzy projektują wnętrza domów, mieszkań, biur czy hoteli, Artinside to miejsce w którym dla swych klientów znajdziecie obrazy, meble, lampy, szkło artystyczne, czyli to co decyduje o niepowtarzalności miejsc, które tworzycie.

Gwarantujemy korzystną finansowo współpracę.

Zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt poprzez adres: galeria@artinside.pl

Odpowiadamy na wszystkie emaile.

Z partnerami z którymi podejmujemy współpracę , wykorzystującymi w swych projektach przedmioty zakupione w Artinside, dla precyzyjnego określenia jej warunków, podpisujemy partnerską, przejrzystą umowę.


Zapraszamy do współpracy artystów plastyków i designerów z całej Polski.

Chcemy stworzyć utalentowanym artystom i designerom okazję zaprezentowania swoich twórczych dokonań za pośrednictwem Artinside. Wiemy, że twórcom nieraz trudno znaleźć potencjalnych nabywców swoich prac. Uważamy, że artysta nie powinien trwonić swej energii na takie poszukiwania. Dlatego stworzyliśmy Artinside – Galerię Sztuki i Designu.

Prezentowane w Artinside prace mogą trafić zarówno na rynek polski, jak i zagraniczny, bo także – dzięki internetowi - nasza galeria i tam będzie obecna. Galeria Artinside funkcjonuje w 3 wersjach językowych.

Zainteresowanych współpracą prosimy o przesyłanie PORTFOLIO na adres galeria@artinside.pl

Odpowiadamy na wszystkie emaile.

Z artystami i designerami z którymi podejmujemy współpracę, dla precyzyjnego określenia jej warunków, podpisujemy partnerską, przejrzystą umowę.

 

Licząc na spotkanie w przestrzeniach Artinside serdecznie pozdrawiamy.

W imieniu Zespołu Artinside

Lidia i Stefan Klepaccy